CBNO Cartridge / Náplne

Uvoľnite Silu Inovácie Každým Ťahom

Ponúkame ti prvotriedne CBNO produkty, či už ide o cartridge alebo destiláty tak verte, že naše produkty spĺňaju tie najprísnejšie kritéria v konopnom priemysle. Od vrchu až po spodok sú naše cartridge naplnené tým najkvalitnejším ba nebál by som sa napísať nadpozemským “zbožím”! Vždy si budeš istý, že v tvojom košíku sú len náplne CBNO najvyššej čistoty a kvality. S našou širokou škálou destilátov alebo  konopných terpénov a jedinečných príchutí, ako je napríklad Wedding Cake, Berry Gelato, Watermelon Zkittles, Gelato a mnohé ďalšie, si môžeš vybrať len to, čo ti najviac chutí.

Recovery sticker

CBNO je kanabinoidná zlúčenina získaná z rastliny konope. Ide o minoritný kanabinoid, ktorý vzniká oxidáciou kanabinolu (CBN) a nachádza sa vo stopovom množstve v niektorých odrodách konope.

CBNO má podobnú štruktúru ako iné kanabinoidy, ako je THC a CBD, ale má jedinečné vlastnosti a potenciálne terapeutické výhody. Výskum účinkov CBNO na ľudský organizmus a jeho potenciálne využitie je však stále v plienkach.

Momentálne nie je CBNO bežne dostupné ako samostatný izolát a jeho použitie a legálnosť sa môžu líšiť v závislosti od zákonov konkrétnej oblasti. Rovnako ako pri akomkoľvek inom kanabinoidnom prípravku je dôležité pred použitím CBNO na akýkoľvek účel konzultovať s odborníkom na zdravotnú starostlivosť.

CBNO je relatívne novou a menej známou kanabinoidnou zlúčeninou, ktorá získala určitú pozornosť v priemysle s konopím a medzi vedcami. Jedným z dôvodov záujmu o CBNO je skutočnosť, že ide o minoritný kanabinoid, ktorý vzniká oxidáciou kanabinolu (CBN), ktorý sám vzniká degradáciou THC. To znamená, že CBNO môže mať niektoré jedinečné vlastnosti a potenciálne terapeutické výhody, ktoré sa odlišujú od iných kanabinoidov.

Niektoré štúdie naznačujú, že CBNO môže mať protizápalové a protinádorové vlastnosti a mohlo by sa potenciálne použiť pri liečbe niektorých ochorení, ako sú autoimunitné choroby a rakovina. Pre úplné pochopenie účinkov CBNO na ľudský organizmus a jeho potenciálne využitie je však potrebný ďalší výskum.

CBNO a CBN sa môžu zdať podobné, ale líšia sa vo väzbe fenolovej skupiny. Vďaka tomu je CBNO účinnejší než CBN, pričom profil účinkov je podobný. Hoci zatiaľ nie je kvantitatívne známe, ako je CBNO porovnateľné s CBN z hľadiska afinitu k receptorom, uvádza sa, že je niekoľkonásobne účinnejší.

Predpokladá sa, že CBNO môže byť menej psychoaktívny, hoci tiež vzniká z prekurzora THC-A. Môže sa tiež rýchlejšie absorbovať. CBNO môže mať silnejšie účinky než CBN s dlhšou trvanlivosťou. CBNO taktiež môže pomôcť pri bolesti, zápaloch, záchvatoch alebo glaukóme.

Počujete túto skratku prvýkrát? Žiadny problém, vysvetlime ich: HHC-O je kanabinoid, ktorý sa získava prostredníctvom špeciálneho procesu výroby kanabisu. Je to vlastne jeden z naposledy objavených kanabinoidov, a preto o ňom zatiaľ nie je k dispozícii veľa informácií. Existujú tiež riedke vedecké štúdie a články na tému kanabinoid HHC-O. Účinky HHC-O na ľudské telo sa však dajú odvodiť zo skúseností a skúseností predchádzajúcich používateľov tejto látky, ktorí často opisujú celkovú relaxáciu, príjemný pocit relaxácie, krútenie hlavy a relaxáciu celého tela.

Zatiaľ čo THC má psychoaktívne účinky a vo väčšine štátov je zakázaný, HHC-O je stále povolený zákonom – napriek tomu, že u používateľov vyvoláva eurické pocity podobné THC. Dôvodom rôznych právnych predpisov sú najmä rôzne pozitívne účinky zlúčeniny HHC-O na zdravie. HHC-O je možné získať z bežných technických konope, v ktorých je obsah THC absolútne minimálny.

Molekulárna štruktúra HHC a THC je navzájom takmer identická a môže ľahko zmiasť neznalého. Existuje však niekoľko kľúčových rozdielov, vďaka ktorým je HHC stabilnejší. Tieto rozdiely tiež modifikujú psychoaktívne účinky HHC.

Pocit byť “high” vytvára rovnaké pocity eufórie a relaxácie, aké sa vyskytujú pri konzumácii iných psychoaktívnych kanabinoidov. Trvanie účinkov závisí aj od spôsobu spotreby. Aj keď je HHC o niečo menej účinný ako delta 9, je podstatne účinnejší ako delta 8. Preto, ak chcete vyťažiť maximum, HHC je viac než náhradou delta 8.

V tejto chvíli nemôžeme urobiť definitívne závery o liečebných výhodách HHC. Musíme predovšetkým počkať na ďalší výskum liečivých vlastností HHC a iných kanabinoidov. Väčšina vyhlásení, ktoré čítame o výhodách HHC, je založená na skúsenostiach používateľov z prvej ruky a sú čisto neoficiálne.

calm sticker 2

Ako si vybrať najlepší zdroj CBN-O?

CBN-O je úžasný kanabinoid, preto je nevyhnutné, aby si každý používateľ našiel zdroj produktu, ktorý je na trhu už nejaký čas. Správny výrobca CBN-O je na trhu veľmi dobre etablovaný a môže sa pochváliť vynikajúcou povesťou a vlastnou certifikáciou svojich výrobkov. My z CannaExpress spĺňame tie najprísnejšie kritéria, čiže ste na správnom mieste ak hľadáte tie najkvalitnejšie CBN-O produkty!

KÚPTE SI CBN-O ONLINE OD CANNAEXPRESS EŠTE DNES

V CannaExpress sa Vám snažíme poskytnúť nové skúsenosti s kanabisom tým, že ponúkame prístup ku kvalitným produktom, vyrobených z rôznych kanabinoidov. Náš tovar pochádza zo 100% legálneho a 100% organického konope, aby sme viacerým zákazníkom poskytli možnosť vyskúšať si nové a vzrušujúce rekreačné produkty.

Naše produkty sú určené len na zberateľské účely a nie sú určené na konzumáciu alebo fajčenie. Všetky informácie su z verejne dostupných zdrojov a informácie ohľadom tipov, dávkovania, efektov a zdravotných benefitov čerpáme z vedeckých štúdií alebo od zahraničných uživateľov, a teda štátov kde sú tieto látky povolene na konzumáciu a fajčenie/inhaláciu!

Updating…
  • No products in the cart.