Náš príbeh do dnešného dňa…

CannaExpress

Po ochutnaní z niektorých našich nových vzoriek, sme „zrelaxovaní“ požiadali grafického dizajnéra, aby vytvoril logo pre kanabisovú spoločnosť s názvom CannaExpress na motív PlanetExpress z legendárneho seriálu Futurama. Miestami to bolo vtipné, inokedy čudné, ale keď prišli prvé výsledky, vedeli sme, že je to geniálne. Od tohto okamihu sa zrodila značka CannaExpress a stala sa jednou z najobľúbenejších v Európe.

Od našich skromných koreňov, až po našu ohromujúcu a inovatívnu ponuku produktov, sme tvrdo pracovali na vytvorení konečného výberu, ktorý prekonáva obvyklú účinnosť, čistotu, terpény a bezpečnosť, ktoré by ste očakávali od každého výrobku v konopnom priemysle. Nie sme tu na to, aby sme kopírovali, sme tu na to, aby sme inovovali s novými produktmi. Prečo robiť to, čo robia ostatní? Preto uvádzame na trh jedinečné produkty, ktoré tu ešte nikdy predtým neboli a vytvárame tak niečo naozaj úchvatné, spoločne s lepšou chuťou, arómou a efektom, po ktorom túžite, bez zbytočných škodlivín a s doručením priamo k Vám domov.

V spoločnosti CannaExpress, keď hovoríme o kvalite, nehovoríme len o tom, čo je v samotných produktoch, ale aj o charaktere a duši značky. Či už prichádzate s túžbou po psychoaktívnych účinkoch, nostalgií z fajčenia a smiechu s priateľmi bez stigmy porušenia zákona… alebo jednoducho radi skúšate nové a nepoznané, chceme Vás uistiť, že naše produkty Vám poskytnú najlepší zážitok, ktorý si za peniaze viete kúpiť. Pozývame vás, aby ste nasadli s Nami a leteli čo najďalej s CannaExpress. Váš zážitok nebude len krátkou a bezpečnou jazdou – bude to cesta prieskumu, objavovania a radosti, ktorú možno nájsť len s pomocou CannaExpress. Pridajte sa k nám a uvidíte, prečo sme tak výnimoční.

PS: Do nekonečna a ešte „higher“

Kontakt

E-mail: [email protected]

Facebook: CannaExpress

Instagram: @cannaexpress.sk

TikTok: @cannaexpress

Twitter: @cannaexpress

Updating…
  • No products in the cart.