CBN-O

CBN-O je fytokanabinoid patriaci do skupiny kanabinoidov CBN, kanabinol. CBN-O je omamnejšia a psychoaktívnejšia ako CBN. Vyššia sila kanabinoidov, ako je CBNO, znamená, že väčšina ľudí je schopná použiť menšie množstvá na dosiahnutie podobného účinku. CBN-O sa často používa v pomôckach na spánok. Ak používate CBNO, môžete očakávať účinky, ako sú: relaxácia, sedácia a zmiernenie bolesti.

Produkty

Kanabinoidy

focus-sticker-2

Existuje veľa dôvodov, prečo sa CBNO používa na podporu spánku. CBNO je ne-psychotropný kanabinoid, ktorý je známy svojimi sedatívnymi účinkami. V klinických skúškach sa ukázalo, že CBNO je účinným prostriedkom na podporu spánku, ktorý pomáha telu zaspať a zostať v hlbokej fáze spánku.

CBN je jedným z najbežnejších kanabinoidov v kanabise. Tvorí sa ako vedľajší produkt rozkladu THC. Keď je THC vystavený kyslíku, rozloží sa na CBN a ďalšie kanabinoidy. Preto je starnutie kanabisu často sedatívnejšie ako čerstvý kanabis. CBNO je menší kanabinoid, ktorý je tvorený oxidáciou CBN a nachádza sa v stopových množstvách u niektorých kmeňov kanabisu.

CBNO má nízku afinitu k receptorom CB1 a CB2, ale interaguje s receptorom 5HT1A. To je dôvod, prečo má také silné sedatívne účinky. Štúdie na zvieratách a ľuďoch ukázali, že CBNO vám účinne pomáha zaspať. V jednej štúdii boli myšiam podané buď CBD, CBNO alebo ich kombinácia. Zistilo sa, že CBNO je najúčinnejší pri vyvolaní spánku. Ďalšia štúdia ukázala, že CBNO je pri znižovaní úzkosti a podpore spánku účinnejší ako diazepam. Ďalšia štúdia zistila, že CBNO zlepšuje kvalitu spánku a znižuje úzkosť u ľudí s poruchami spánku. Prebiehajú však ďalšie klinické štúdie.

Zdá sa, že CBNO je najúčinnejší pri znižovaní úzkosti a podpore spánku u ľudí s úzkostnými poruchami a chronickou nespavosťou. Môže to byť užitočná alternatíva k práškom na spanie na predpis pre ľudí, ktorí sa chcú vyhnúť vedľajším účinkom týchto liekov. CBNO je prirodzený prostriedok na podporu spánku a nevytvára zvyk.

CBNO môže poskytnúť niektoré pozitívne účinky použitia iných kanabinoidov, ale neprinesie vám intoxikáciu, ako je THC. Namiesto toho vám môže pomôcť relaxovať a užiť si hlbší spánok. Lepší spánok je len jednou z výhod, ktoré môžete mať, ak užijete CBNO na spanie. Lepší spánok vedie k niekoľkým ďalším zlepšeniam vášho zdravia a kvality života. Keď lepšie spíte, môžete sa tiež cítiť zdravšie a šťastnejšie. Môže zlepšiť vašu náladu, zvýšiť energiu, posilniť imunitný systém a dokonca vám pomôže udržať zdravú váhu. Zlá kvalita spánku môže mať veľký negatívny vplyv na váš život. Okrem zlepšenia spánku môže CBNO tiež pomôcť zmierniť bolesť a zápal.

Existuje niekoľko populárnych metód požitia CBNO. Zvyčajne sa predáva vo forme cukroviniek alebo olejov (. Žiadna z týchto foriem nie je lepšia alebo horšia v závislosti od individuálnych preferencií. Mnoho zákazníkov však uprednostňuje užívanie CBNO vo forme gumy pred spaním. Odporúča sa začať s menšími dávkami a postupne ich zvyšovať, až kým nenájdete optimálnu dávku pre váš režim spánku.

Hoci výskum CBNO je stále obmedzený, neexistuje žiadny dôkaz, ktorý by naznačoval, že má nejaké negatívne vedľajšie účinky. Niektoré štúdie v skutočnosti preukázali, že CBNO môže mať protizápalové, antikonvulzívne a analgetické účinky, čo z neho robí sľubnú látku pre tých, ktorí hľadajú prírodné alternatívy k tradičným liekom.

KÚPTE SI CBN-O ONLINE OD CANNAEXPRESS EŠTE DNES

V CannaExpress sa Vám snažíme poskytnúť nové skúsenosti s kanabisom tým, že ponúkame prístup ku kvalitným produktom, vyrobených z rôznych kanabinoidov. Náš tovar pochádza zo 100% legálneho a 100% organického konope, aby sme viacerým zákazníkom poskytli možnosť vyskúšať si nové a vzrušujúce rekreačné produkty.

Naše produkty sú určené len na zberateľské účely a nie sú určené na konzumáciu alebo fajčenie. Všetky informácie su z verejne dostupných zdrojov a informácie ohľadom tipov, dávkovania, efektov a zdravotných benefitov čerpáme z vedeckých štúdií alebo od zahraničných uživateľov, a teda štátov kde sú tieto látky povolene na konzumáciu a fajčenie/inhaláciu!

Updating…
  • No products in the cart.