THC V-Pods

THCB

THCB má podobnú chemickú štruktúru ako THC, ale obsahuje dlhší bočný reťazec, čo môže ovplyvňovať jeho účinky. Predbežné výskumy naznačujú, že THCB môže mať silnejšie psychoaktívne účinky než THC, pričom poskytuje intenzívny zážitok z relaxácie a pohody. THCB je stále predmetom vedeckého skúmania pre jeho potenciálne terapeutické prínosy.

THCP

THCP má dlhší bočný reťazec v porovnaní s THC, čo mu umožňuje lepšie sa viazať na kanabinoidné receptory v tele. Tento rozdiel môže viesť k výrazne silnejším psychoaktívnym účinkom než u bežného THC. Predbežné výskumy naznačujú, že THCP by mohol mať významné terapeutické prínosy, vrátane silnejšej úľavy od bolesti a relaxácie. THCP ponúka intenzívny a dlhotrvajúci zážitok z kanabinoidov, pričom jeho potenciál sa stále skúma.

THCPO

THCPO má jedinečnú štruktúru, ktorá zahŕňa pridanie fosfátového esteru k molekule THC. Tento chemický rozdiel zvyšuje jeho lipofilnosť a zlepšuje schopnosť prekonať biologické bariéry, ako je krvno-mozgová bariéra. Výsledkom je silnejší a dlhotrvajúcejší účinok, čo poskytuje intenzívny zážitok z relaxácie a pohody. THCPO je stále predmetom výskumu pre svoje potenciálne terapeutické prínosy.

THCJD

THCJD má jedinečnú chemickú štruktúru, ktorá zahŕňa dlhší bočný reťazec. Tento rozdiel môže ovplyvňovať jeho účinky, ktoré sú často intenzívnejšie a dlhotrvajúcejšie v porovnaní s THC. THCJD ponúka nový a silný zážitok z relaxácie a pohody, pričom jeho potenciálne terapeutické prínosy sú predmetom prebiehajúceho výskumu.

THCV

THCV má kratší bočný reťazec, čo môže ovplyvňovať jeho účinky na telo. Na rozdiel od THC, THCV môže pôsobiť ako potláčajúc chuť do jedla a má potenciálne stimulujúce účinky. Predbežné výskumy naznačujú, že THCV môže mať aj terapeutické využitie pri regulácii hladiny cukru v krvi a pri kontrole úzkosti.

NajpredávanejšieO
Najlepšie hodnotenéO
ZľavyO
Updating…
  • No products in the cart.