THCP V-Pods

Sila konopnej revolúcie v jednej molekule!

🚀 Posúvanie Hraníc: THCP je revolučný objav vo svete kanabinoidov. S THCP Vape Pods ste na čele tejto kanabinoidovej revolúcie.

🌟 Preskúmajte Neznáme: THCP Vape Pods vás povzbudzujú preskúmať neznáme a prijať výnimočnosť. Nie je to len vaping; je to dobrodružstvo do neobjaveného sveta kanabinoidov.

energy-stick

THC-P, skrátene Tetrahydrokanabinol-P, predstavuje jedno z najnovších objavov v oblasti kanabinoidov, ktoré sa nachádzajú v konope. Ide o extrémne silný kanabinoid, známy svojimi účinkami na centrálny nervový systém. Hoci vedecké štúdie o THC-P sú stále v počiatočných fázach, očakáva sa, že môže ponúknuť rad sľubných možností v liečbe rôznych zdravotných stavov. Už teraz sú na trhu produkty obsahujúce THC-P, ktoré tvrdia, že môžu pozitívne ovplyvniť niektoré zdravotné problémy.

 

THC-P, skrátene tetrahydrokanabiphorol, je relatívne nový a vzácny kanabinoid, ktorý si získal pozornosť predovšetkým kvôli jeho potenciálnym terapeutickým výhodám a vyššej účinnosti v porovnaní s inými kanabinoidmi. Je prírodný fytokanabinoid a analógom THC (tetrahydrokanabinolu), ktorý sa nachádza v rôznych rastlinách konope, ktoré sú obecne známe ako “marihuana” alebo “tráva”. THC-P sa prirodzene vyskytuje v konope a v rastline cannabis a môže sa fajčiť alebo užívať vnútorne. Objavenie THC-P bolo čistou náhodou talianskymi vedcami v roku 2019. Viac informácií o tom, ako k objaveniu došlo, a aké sú účinky a prípadné riziká THC-P, nájdeš v našom ďalšom článku TU.

Konopné terpény sú prchavé organické zlúčeniny nachádzajúce sa v rastlinách kanabisu. Sú zodpovedné za charakteristické arómy a chuťové profily rôznych kmeňov kanabisu. Terpény môžu okrem arómy prispieť aj k účinkom, ktoré zažívate pri konzumácii konope. Konopné terpény môžu interagovať s kanabinoidmi, ako napr THC a CBD a s endokanabinoidným systémom v našom tele. Táto interakcia môže ovplyvniť účinky kanabisu. Napríklad niektoré terpény môžu mať upokojujúce a relaxačné účinky, zatiaľ čo iné môžu byť energizujúce alebo zlepšujúce náladu. Prítomnosť a množstvo terpénov v kanabisovom kmeni sa môže líšiť v závislosti od faktorov, ako je genetika rastlín, podmienky pestovania a metóda kultivácie. Niektorí výrobcovia kanabisu sa rozhodnú izolovať a koncentrovať špecifické terpény, aby vytvorili extrakty z kanabisu alebo esenciálne oleje s požadovanými chuťovými profilmi a vlastnosťami.

Zatiaľ čo THC môže byť určované ako legálne alebo nelegálne na základe zákonov štátu alebo krajiny týkajúcich sa konope, jeho odvodená forma – THCP – spadá do tzv. šedej zóny, ktorá podľa zákona nie je v Slovenskej/Českej republike nelegálna.

Vzhľadom na to, že THCP ako samostatná zlúčenina nebola doteraz testovaná na ľuďoch, je ťažké určiť jeho bezpečnosť. Napriek tomu, kvôli podobnosti s inými kanabinoidmi, ako je napríklad THC, je možné predpokladať, že pri správnom dávkovaní by mal byť THCP bezpečný.

Predpokladá sa, že THCP môže mať vďaka svojmu dlhšiemu bočnému reťazcu vyššiu afinitu k kanabinoidným receptorom než THC. To by potenciálne mohlo viesť k silnejším alebo dlhodobejším účinkom, hoci v súčasnosti ide iba o špekulatívne úvahy.

Dôležité je si uvedomiť, že individuálne skúsenosti s kanabinoidmi sa môžu výrazne líšiť v závislosti od dávkovania, spôsobu konzumácie, metabolizmu a individuálnej tolerance.

 

Odporúčame ľuďom, aby si objednávali konopné výrobky (nielen tie s THCP) iba od spoločností, ktoré majú k dispozícii nezávislé laboratórne analýzy ku všetkým svojim produktom. V svete konope totiž neexistuje “bezpečná” dávka ťažkých kovov, pesticídov alebo organických rozpúštidiel, preto je veľmi dôležité, aby laboratórne testy nepreukázali žiadne stopy týchto zlúčenín! Ak tieto informácie vybraná spoločnosť nemôže alebo nechce poskytnúť, odporúčame sa pozrieť inde.

 

THCP a HHC majú podobnú štruktúru a vyvolávajú podobné účinky a vlastnosti ako bežná marihuana. Hlavný rozdiel spočíva v tom, že THCP je výrazne silnejší a omamnejší. Obidve zlúčeniny možno vyrobiť v laboratóriu z delta-9 tetrahydrokanabinolu a delta-8 tetrahydrokanabinolu. Niektorí užívatelia však tvrdia, že zážitok z HHC-P je podobný ako u THC-P, ale s dlhšie trvajúcimi účinkami. Chceš vedieť viac o rozdielu medzi HHC a HHC-P? Článok, ktorý sme nedávno zverejnili, ti poskytne podrobné informácie. A ak už poznáš HHC do poslednej kvapky a myslíš si, že ťa nič neprekvapí, určite by si mal prečítať náš článok o účinkoch a výhodách HHCP.

Väčšina štandardných drogových testov je určená na detekciu THC a jeho metabolitov, nie THC-P. Pretože má však THC-P podobnú štruktúru ako THC, je možné, že by mohol vyvolať falošne pozitívny výsledok drogového testu. Navyše ak zakúpený produkt s THC-P obsahuje aj THC, mohlo by jeho použitie viesť k pozitívnemu drogovému testu na THC.

Aby sa zistilo, ako dlho naozaj zostáva THC-P v tele, treba ešte vykonať podrobnejší výskum. Vzhľadom na podobnosť s inými kanabinoidmi, sa však môžeme oprieť o to, čo vieme v spojitosti s THC. Vedci zistili, že polčas rozpadu THC je približne 20 hodín. Všeobecne THC úplne opúšťa telo po 2 týždňoch, ale niektorí ľudia uvádzajú, že THC zostáva v ich tele až 30 dní po jednom „potiahnutí“.
Štúdie tiež ukazujú, že pokiaľ sú kanabinoidy užívané denne alebo takmer denne, možno THC zistiť vo vlasovom teste až tri mesiace po užití. To isté možno povedať aj o THCP, kým vedecké štúdie neodhalia viac informácií.

grandaddy

KÚPTE SI THC-P ONLINE OD CANNAEXPRESS EŠTE DNES

V CannaExpress sa Vám snažíme poskytnúť nové skúsenosti s kanabisom tým, že ponúkame prístup ku kvalitným produktom, vyrobených z rôznych kanabinoidov. Náš tovar pochádza zo 100% legálneho a 100% organického konope, aby sme viacerým zákazníkom poskytli možnosť vyskúšať si nové a vzrušujúce rekreačné produkty.

Ak ste už vyskúšali HHC a HHC-O, zamilujete si silnejšiu dávku THC-P. Ako vždy, používajte náš produkt opatrne a buďte zodpovedným užívateľom kanabisu.

Naše produkty sú určené len na zberateľské účely a nie sú určené na konzumáciu alebo fajčenie. Všetky informácie su z verejne dostupných zdrojov a informácie ohľadom tipov, dávkovania, efektov a zdravotných benefitov čerpáme z vedeckých štúdií alebo od zahraničných uživateľov, a teda štátov kde sú tieto látky povolene na konzumáciu a fajčenie/inhaláciu!

Updating…
  • No products in the cart.